OWIES

Raczej przeciw, a nawet za – seminarium o skuteczności działań organizacji pozarządowych w ciałach dialogu obywatelskiego

W imieniu Stowarzyszenia ESWIP, Warmińsko-Mazurskiego Sejmiku Osób Niepełnosprawnych oraz Rady Organizacji Pozarządowych Województwa Warmińsko-Mazurskiego zapraszamy na kolejne seminarium z cyklu Społeczeństwo obywatelskie w województwie warmińsko-mazurskim.

Seminarium odbędzie się 30 czerwca 2017 (piątek) w godz. 11.00-14.00 sali konferencyjnej nr 160  w Warmińsko Mazurskim Urzędzie Wojewódzkim w Olsztynie, Al. Marsz. J. Piłsudskiego 7/9 (uwaga – zmiana miejsca seminarium!)
Tym razem - w ramach priorytetu trzeciego Mapy Rozwoju Sektora Obywatelskiego: "Szeroka partycypacja obywatelska" - będziemy dyskutowali o ciałach dialogu obywatelskiego w naszym województwie. Ciała dialogu, a jest ich setki, to najbardziej skuteczna, zinstytucjonalizowana forma dialogu i współpracy organizacji z administracją samorządową. Przyjrzyjmy się jak wyglądają w świetle badań Stowarzyszenia ESWIP i podyskutujmy o tym, by je jak najlepiej wykorzystywać dla dobra wspólnego naszych społeczności lokalnych. Chcemy porozmawiać o skuteczności naszych działań, zwłaszcza strony pozarządowej, o sukcesach, o barierach we współpracy, o tym jak pracować lepiej. 
Szczegóły w zaproszeniu i programie.

Zapraszamy do dyskusji!

Współorganizatorem seminarium jest Warmińsko-Mazurski Sejmik Osób Niepełnosprawnych. W załączeniu zaproszenie oraz program seminarium, a także publikacja dotycząca partycypacji.

Prosimy o potwierdzenie uczestnictwa do 29 czerwca br. pod adres mailowy sekretariatu Rady: ropwwm@gmail.com.


Pliki do pobrania