OWIES

Zapraszamy na bezpłatne szkolenie „PR i marketing internetowy”

Ośrodek Wspierania Inicjatyw Ekonomii Społecznej w Elblągu zaprasza przedstawicieli organizacji pozarządowych z terenu Elbląga oraz powiatów: braniewskiego, elbląskiego, iławskiego i ostródzkiego do udziału w bezpłatnym szkoleniu „PR i marketing internetowy”, które odbędzie się w dniach 18-19 października 2017 w siedzibie Stowarzyszenia ESWIP przy ul. Związku Jaszczurczego 17 w Elblągu.

Szkolenie PR i marketing internetowy” pozwoli uczestnikom zdobyć i rozwinąć  wiedzę z zakresu promocji i PR w internecie, efektywnego wykorzystania mediów społecznościowych (reklama, kampanie), marketingu e-mailowego oraz tworzenia darmowych stron internetowych i ich pozycjonowania.

Organizator szkolenia zapewnia bezpłatne materiały szkoleniowe oraz posiłki. Aby zgłosić się na szkolenie wystarczy wypełnić formularz zgłoszeniowy (do pobrania poniżej) oraz przesłać na adres mailowy p.roclawska@eswip.pl do dnia 17 października 2017, do godz. 14:00.

Do udziału w szkoleniu zapraszamy podmioty, które zostały objęte wsparciem w ramach projektu Ośrodek Wspierania Inicjatyw Ekonomii Społecznej w Elblągu realizowanego przez Stowarzyszenie ESWIP.


Pliki do pobrania