Przejdź do głównych treści
OWIES - Ośrodek Wspierania Inicjatyw Ekonomii Społecznej w Elblągu

Organizacjo, rozwiń skrzydła

Stowarzyszenie Forum Animatorów Społecznych zaprasza do udziału w projekcie „Rozwiń skrzydła”, realizowanego ramach programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich. Rekrutacja trwa do 10 sierpnia 2018 (piątek). Zaproszenie adresowane jest do organizacji pozarządowych z woj. warmińsko-mazurskiego, ze szczególnym uwzględnieniem terenów wiejskich, zainteresowanych podnoszeniem własnego potencjału rozwojowego, ludzkiego i operacyjnego.

W ramach projektu organizacja oraz jej członkowie mogą wziąć udział w następujących działaniach:
Akademia Rozwoju Lokalnego: Pięcio-sesyjny cykl edukacyjny dla liderów i członków organizacji pozarządowych z województwa.
Szkolenia Tematyczne: Public-relations i media społecznościowe w organizacjach pozarządowych,  Zarządzanie sobą w czasie.
Forum Inicjatyw Lokalnych: w tym roku odbędzie się w dniach 13-15 września. To spotkanie dla przedstawicieli NGO, uczestników projektu, animatorów oraz zaproszonych gości (wybrane Departamenty Urzędu Marszałkowskiego, Lokalne Grupy Działania itp.).
Webinaria: poświęcone m.in. tematyce prawnych  i księgowych aspektów działania organizacji.
Konkurs Inicjatyw Rozwoju Lokalnego: w ramach projektu ogłoszony zostanie konkurs mini-grantów dla organizacji uczestniczących, który wyłoni 10 najlepszych inicjatyw promujących model rozwoju lokalnego, partycypacji społecznej, poczuciu sprawstwa i zaangażowania mieszkańców.


Szczegółowe informacje na fanpage'u Forum Animatorów Społecznych.