OWIES

Biblioteczka Ośrodka OWIES zaprasza do korzystania z jej zasobów!

Piszesz pracę zaliczeniową, licencjacką lub magisterską o ekonomii społecznej? A może po prostu chcesz bardziej zgłębić temat kierunku działania organizacji pozarządowych? Jeśli twoja odpowiedź brzmi tak, to zapraszamy Cię do Ośrodka OWIES w Elblągu.

Mieszkańcy Powiatu Elbląskiego mogą całkowicie bezpłatnie korzystać z biblioteczki Ośrodka OWIES zawierającej ponad tysiąc publikacji związanych z tematyką ekonomii społecznej. W biblioteczce można znaleźć wiele książek dotyczących m.in.: zakładania, sprawnego prowadzenia i funkcjonowania podmiotów ekonomii społecznej. Korzystający z biblioteczki mogą również znaleźć wiele pozycji dotyczących tematów księgowości, zarządzania a także marketingu organizacji pozarządowych. Publikacje do wypożyczenia mogą być pomocne uczniom piszącym prace zaliczeniowe, ale też studentom piszącym prace licencjacką czy magisterską dotyczącą ekonomii społecznej. 

Książki z biblioteczki można wypożyczać w siedzibie Ośrodka OWIES, który znajduje się przy ulicy Jaszczurczego 17 w Elblągu., od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00.


Pliki do pobrania