Przejdź do głównych treści
OWIES - Ośrodek Wspierania Inicjatyw Ekonomii Społecznej w Elblągu

Powiatowy Piknik Rodzinny

Powiat Braniewski i Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Braniewie zapraszają na piknik rodzinny z okazji XXI Warmińsko-Mazurskich Dni Rodziny odbędzie się 25 maja 2019 roku na terenie Miejskiego Ośrodka Sportu w Braniewie (stadnina) w godzinach od 10.00 do 14.00. Jednym z uczestników będzie załoga Ośrodka OWIES prowadzonego przez Stowarzyszenie ESWIP

W programie: rozstrzygnięcie konkursu plastycznego i literackiego „Mój przyjaciel”, gry, zabawy, konkursy sportowe dla uczestników, animacje prowadzone przez inicjatywę Sportową WARMIA, przejażdżki konne dla dzieci, zajęcia manualne: przygotowywanie bukiecików i laurek, zdobienie babeczek, dmuchane zjeżdżalnie, strącanie piniat, pokazy udzielania pierwszej pomocy.

Dodatkowo zaprezentują się następujące służby: Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Braniewie, Ochotnicza Straż Pożarna w Braniewie, Komenda Powiatowa Policji w Braniewie, 9 Braniewska Brygada Kawalerii Pancernej im. Króla Polski Stefana Batorego oraz Klub Motocyklowy Juraja.

Organizatorzy zapewniają bezpłatny poczęstunek: lody, watra cukrowa, gofry, ciasta , bigos, ciepła kiełbaska.