Możemy powiedzieć bez żadnego zachwiania, że Biedronka jest jednym z najbardziej lubianych sklepów w naszym kraju. W sklepach tych mamy do czynienia z bardzo szeroką ofertą, a ceny są naprawdę niskie. Do tego dochodzą liczne promocje. Sprawdźmy co nowego znajdziemy w sklepach Biedronka oraz w jakich godzinach sklepy Biedronka są otwarte.

Biedronka godziny otwarcia

Sklepów Biedronka w naszym kraju jest naprawdę sporo. W jednym mieście czasami jest ich kilka, a nawet kilkanaście (wszystko zależy od wielkości danego miasta). Co więcej musimy wiedzieć, że sklepów Biedronka cały czas przybywa. W zasadzie niektórzy nawet mówią, że rosną niczym grzyby po deszczu. Śmiało możemy pokusić się o takie stwierdzenie.

W sklepach Biedronka podoba nam się to, że są coraz to bardziej nowoczesne. Są naprawdę urządzane ze smakiem, wszystko jest estetyczne i do niczego nie można się przyczepić. Bardzo jesteśmy także zadowoleni z kwestii jaką są Biedronka godziny otwarcia. Naprawdę godziny są bardzo przyjazne. Osoby, które pracują w przeróżnych godzinach są w stanie zrobić swobodnie zakupy. Biedronka godziny otwarcia to już od 6.00 rano do 23.00. Oczywiście w niedziele niehandlowe sklepy Biedronka pozostają zamknięte. Jednak godziny otwarcia sklepów Biedronka są tak rozpięte, że zdążyliśmy się już przyzwyczaić do zamkniętych niedzieli.

Co nowego w Biedronce?

Na pewno zauważyliśmy także to, że w sklepach Biedronka cały czas jest coś nowego. Nie da się ukryć, że rzeczywiście tak jest. Poza licznymi produktami spożywczymi, w tym z ich marki "Mlecza Dolina" znajdują się edycje cykliczne. Możemy bardzo często znaleźć w ofercie produkty spożywcze z drugiego końca świata. Bardzo mocno rozwinęła się także oferta alkoholi. Możemy zasmakować bardzo dobrych win, których nie powstydziłaby się dobra winnica.

W ofercie sklepów Biedronka znajdują się także produkty sezonowe. Są to wiosną drzewka owocowe, doniczki, narzędzia ogrodowe, baseny, dmuchańce dla dzieci czy też zabawki do piasku. Latem możemy w ofercie spotkać wiele letnich ubrań, w których będziemy się przepięknie prezentować na wakacyjnym urlopie.

W ofercie znajdują się także elementy wyposażenia naszego mieszkania. Marka Ambition jest marką naprawdę popularną i rzeczywiście jesteśmy z użytkowania jej produktów niesamowicie zadowoleni. W ofercie nie brakuje także akcesoriów dla dzieci, jak i także dla naszych kochanych zwierzątek. Śmiało możemy powiedzieć, że w ofercie każdy znajdzie coś specjalnego i idealnego dla siebie. Nie mamy co do tego wątpliwości.

supermarket

Biedronka gazetki promocyjne

Zachęcamy również do regularnego przeglądania gazetek promocyjnych. W nich znajdziemy wszelkie pojawiające się artykuły sezonowe, ale także znajdziemy liczne promocje. Biedronka słynie z promocji zakupu kilku produktów i otrzymaniu dodatkowego rabatu. Na przykład przy zakupie trzech sztuk masła "Mleczna Dolina" cena za sztukę to 2,99 złotych zamiast 4,99 złotych. Zysk jest spory.

Warto założyć sobie kartę "Moja Biedronka", aby móc korzystać ze wszelkich promocji, które się znajdują w gazetkach promocyjnych i nas przypasują. Na pewno będzie tego sporo. Bardzo często przeceniane są także napoje gazowane, owoce, warzywa czy też innego rodzaju produkty. Nie brakuje także przecen na produkty tekstylne.

Musimy zauważyć, że te wszystkie produkty w standardowych cenach nie są drogie, a po nałożeniu się promocji są bardzo, ale to bardzo tanie. Musimy przyznać, że zdecydowanie nam to odpowiada i chętnie z takich ofert skorzystamy.

Na pewno nie powinniśmy się sugerować opiniami, że Biedronka oferuje produkty niskiej jakości. Jest to plotka, która nie jest prawdziwa. Jakby nie było jakość produkt zdecydowanie się poprawiła i może śmiało konkurować z innego rodzaju sklepami, jak Lidl, Kaufland, Aldi i tym podobne. Jednak osoby, które pokochały zakupy w Biedronce nie będą chciały słyszeć o zakupach w żadnym innym sklepie. Raczej to co oferuje Biedronka jest dla nas wystarczające i jesteśmy w pełni zadowoleni.