Lidl to sklep, który bez wątpienia może poszczycić się bardzo szerokim asortymentem. Każdy klient jest w stanie znaleźć tam coś dla siebie. Co między innymi? Sklep jest otwarty na współpracę z rolnikami, dlatego też zawsze można dostać w nim świeże warzywa sezonowe oraz owoce. Ponadto zakupić można również żywność dla wegan oraz wegetarian, włącznie z produktami typowo letnimi, nadającymi się między innymi na smacznego grilla. Żywność to tylko jedna z rzeczy, które można zakupić w Lidlu. Dostępne są tam również artykuły ogrodnicze, rośliny czy też drzewka sezonowe. Jeśli mamy taką potrzebę, to możemy kupić w sklepie pościel, kołdrę lub jakieś ubranie. Asortyment jest naprawdę bardzo szeroki i dzięki temu w dyskoncie można zrobić rozległe zakupy.

Sklep internetowy Lidl jak kupować

Lidl posiada również swój własny sklep internetowy. W nim asortyment dotyczy przede wszystkim różnych artykułów gospodarstwa domowego, tekstyliów czy też jakichś większych sprzętów AGD. Jeśli zatem chcemy znaleźć dla siebie wygodny fotel, jakiś mebel czy robota kuchennego, to powinniśmy bez wątpienia zajrzeć właśnie tak. Oprócz tego Lidl dysponuje również swoją własną "winnicą". Możliwe jest zakupienie w niej win oraz mocniejszych alkoholi, pochodzących z całego świata. To miejsce zarówno dla koneserów jak i dla osób, które szukają czegoś pasującego do obiadu czy też wykwintnej kolacji.

Jak możemy dokonać zakupów w takim sklepie? Jest to bardzo proste oraz intuicyjne. Gdy coś nam się podoba, po prostu gromadzimy to w swoim koszyku. Natomiast później musimy wybrać sklep w najbliższej nam lokalizacji, gdzie będziemy mogli wszystko co zamówiliśmy wygodnie odebrać. Płatność również jest realizowana na miejscu. To bez wątpienia komfortowe rozwiązanie. W sklepie możemy sprawdzić czy wszystko na pewno się zgadza i w razie jakiejś pomyłki, rzeczy można po prostu oddać i zostaną one odesłane do magazynów centralnych.

Lidl jak sprawdzić dostępność towaru w sklepie

Przy towarach w sklepie znajdziemy jasną wiadomość dotyczącą tego czy są one dostępne czy też nie. Jeśli coś jest niedostępnego, a bardzo zależy nam na zakupie, warto mimo wszystko cały czas obserwować daną ofertę. Nie mamy bowiem pewności co do tego, czy za jakiś czas nie stanie się ona ponownie dostępna. Większość towarów w sklepie jest możliwa do kupienia od ręki, na inne natomiast musimy poczekać. Zdarza się również tak, że dany produkt jest tak popularny już w samej gazetce promocyjnej, że szybko zostanie wykupiony.

Wszystkie produkty pochodzące ze sklepu są pełnowartościowe. Mamy zatem możliwość zakupienia naprawdę porządnych rzeczy w fajnej cenie, idealnej na naszą kieszeń.

supermarket

Lidl gazetki promocyjne

Niegdyś żeby zobaczyć co na dany moment jest dostępnego w sklepie, trzeba było do niego po prostu pójść. Dziś natomiast sytuacja wygląda zupełnie inaczej. Sklepom zależy na tym, aby mieć jak największą ilość klientów i starają się sami ich w jakiś sposób przyciągnąć. Wykupują miejsca na bilbordy, tworzą reklamy w telewizji, pracują również na social mediach. Wszystko po to, aby potencjalny klient skusił się na zakupy właśnie u nich.

Lidl wypuszcza cyklicznie również swoje gazetki promocyjne. Pojawiają się one mniej więcej co tydzień, a niektóre z nich nawet kilka razy w tygodniu. Klient może za ich pośrednictwem dowiedzieć się jakie produkty są w promocji i co nowego pojawiło się w ofercie. Lidl bardzo często organizuje tygodnie konkretnej kuchni. W danym tygodniu pojawiają się na półkach sklepowych produkty charakterystyczne dla kuchni włoskiej, chińskiej czy też greckiej. Bez wątpienia dzięki takim okazjom, jesteśmy w stanie wiele zmienić w naszych codziennych obiadach. Staną się one dużo bardziej wyszukane i być może zaczniemy próbować zupełnie nowych smaków. Wszystko to dostępne oczywiście w korzystnych dla naszego portfela cenach. Warto przeglądać je na bieżąco i dowiadywać się o coraz to nowych promocjach na artykuły żywnościowe.