W jesiennej ramówce kanału TVN 7 pojawi się nowy serial codzienny. Jego tytuł to "Papiery na szczęście".

Serial zastąpi kończący się serial "Zakochani po uszy". Nowy serial na antenie TVN 7 będzie emitowany codziennie, tak jak poprzedni. Co kryją w sobie "Szczęśliwe papiery"? Więcej na: https://spokeo.pl/

Szczęśliwe papiery - opis serialu

Stacja TVN 7 stworzyła serial Papiery na szczęście. Jego bohaterką jest młoda kobieta o imieniu Marta.

Marta jest żoną Krisa, znanego piłkarza. Pewnego dnia Marta postanawia coś zmienić w swoim życiu. Porzuca swoje życie pełne luksusu i perfekcji i rozpoczyna nowe z dziećmi i mężem.

Adam, przystojny deweloper z zamożnej rodziny, proponuje jej nową pracę. Szybko nawiązuje się między nimi więź, ale nie jest łatwo się zakochać. Adam jest wielkim łowcą, a wokół niego zawsze kręcą się kobiety. Marta nie chce popełnić ponownie tego samego błędu. Zobacz więcej: TVN 7 Program

tv

Papierkowa robota dla fortuny - obsada

W serialu, którego zdjęcia rozpoczęły się w Krakowie, w rolę Marty wcieli się Adriana Kalska, polska aktorka znana m.in. z ról w filmach M jak miłość (Jeszcze raz, Asymetria, Samo zło) i Samo zło.

W rolę Adama wcieli się Jakub Sasak. Znany jest z ról w takich produkcjach jak Planeta singli 2, W glebi lasu czy Przyjaciołki. Zgoda, Kris - Mateusz Kmiecik.

Producentami filmu są również twórcy Zakochanych po uszy. Autorami scenariusza są Ilona Lesyk-Moczulska, Michał Zasowski i Regina Zawadzka-Bigaj.

Papiery na Szczęście - Kiedy premiera?

Oficjalna data premiery serialu Papiery na szczescie nie jest jeszcze znana. Serial zadebiutuje jesienią. Planowane jest zastąpienie serialu "Zakochani po uszy". Prawdopodobnie będzie emitowany równolegle, ale nie zostało to potwierdzone.

Więcej na: https://spokeo.pl/telewizja/