Przejdź do głównych treści
OWIES - Ośrodek Wspierania Inicjatyw Ekonomii Społecznej w Elblągu

Usługi mobilnych animacji „WSZYSTKO GRA„ Stowarzyszenie Inspiratornia

Stowarzyszenie Inspiratornia powstało w 2010 roku. Jej głównym celem jest inspirowanie do działania - wspieranie inicjatyw mających na celu wszechstronny rozwój dzieci, młodzieży i dorosłych.

Stowarzyszenie działa głównie w Elblągu, ale również w na terenie całego kraju. Elblążanie mogą kojarzyć organizację, jako organizatorów warsztatów dla dzieci i rodziców pt. "Tańce-turlańce". Inspiratornia chce dać rodzinom przestrzeń do wspólnej zabawy opartej na bliskości i zaufaniu. Ta inicjatywa cieszyła się ogromnym zainteresowaniem i zainspirowała do stworzenia oferty odpłatnych zajęć dla dzieci, tak by zysk przeznaczać na realizację celów Inspiratorni.

Stowarzyszenie Inspiratornia stworzyła markę „Wszystko GRA” która służy do promocji oferty biznesowej.  

Działają w trzech obszarach:

ANIMACJA - organizacja gier i zabaw podczas urodzin, wesel, imprez integracyjnych, festynów dla dzieci i młodzieży od 1 do 16 lat. Są to też gry terenowe i gry miejskie. Ponadto, malowanie twarzy, bańki mydlane, modelowanie balonów, tworzenie piniaty - jednym słowem mnóstwo pomysłów!

EDUKACJA - nauka gry w szachy dla dzieci, warsztaty muzyczne (gry na bum bum rurkach), nauka modelowania balonów, teambuilding - gry i zabawy uczące współpracy, zajęcia survivalowe. Czekają również na propozycje swoich klientów – mogą zorganizować każde warsztaty.

FILM- realizacja filmów, jako pamiątki z urodzin, imprez i eventów oraz filmów reklamowych dla lokalnych przedsiębiorców, którym zależy na nowoczesnej promocji swojej firmy.

Stowarzyszenie Inspiratornia to ludzie, których łączy wspólna pasja i wspólna idea. Chcą tworzyć przestrzeń do tego, by rodzice mogli twórczo spędzić czas ze swoimi dziećmi, rozwijać kreatywność dzieci i młodzieży, stwarzać okazję do aktywnego wypoczynku i wszechstronnego rozwoju mieszkańców miasta, dostrzegać w każdym jego potencjał i wspierać jego pasje.

Więcej informacji: www.wszystkogra.org.pl